Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë akrilike Alpen Classic QL 11

Add your review

L1,200L8,200

• Sipërfaqe mat
• Bardhësi superiore
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Veti shume të mira në punueshmëri dhe nivelim
• Efekt shumë të mirë në mbulueshmërinë e hijeve
• Aftësi të mira ngjitëse dhe kohë të shkurtër tharjeje

SKU: N/A Tag:

L1,200L8,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë akrilike Alpen Classic QL 11

Bojë akrilike Alpen Classic QL 11

Bojë akrilike e një cilësie premium, me rezistencë të lartë ndaj kushteve të ndryshme atmosferike, me bazë emulsioni akrilik

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Sipërfaqe mat
• Bardhësi superiore
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Veti shume të mira në punueshmëri dhe nivelim
• Efekt shumë të mirë në mbulueshmërinë e hijeve
• Aftësi të mira ngjitëse dhe kohë të shkurtër tharjeje

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e jashtëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë me bazë, çimento, gëlqere, etj, çdo lloj ambienti të jashtëm, fasade me grafiato, fino, stuko, etj, gjithashtu për lyerjen e sipërfaqeve të betonit të paratrajtuar me astar.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica..Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë akrilike Alpen Classic QL 11

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë akrilike Alpen Classic QL 11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Guralec silici madhësi të ndryshme kokrrizash
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç për ankorim MAPEFILL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhës hidraulik kundër tkurrjes LAMPOCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi me dy përbërës EPORIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko THERMO SPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA FLORI
Bojë akrilike Alpen Classic QL 11
Bojë akrilike Alpen Classic QL 11

L1,200L8,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart