Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë akrilike Isofarben W95

Add your review

L3,800L10,000

• Ngjitje e fortë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Bojë akrilike me veti termoizoluese
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Elasticitet i lartë në temperatura -200 deri në +800

SKU: N/A Tag:

L3,800L10,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike e një cilësie të lartë, me rezistencë të lartë ndaj kushteve të ndryshme atmosferike dhe me efekt termoizolues me bazë emulsioni akrilik

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Ngjitje e fortë
• Gjendet në 4 baza W, P, D dhe TR
• Bojë akrilike me veti termoizoluese
• Punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Elasticitet i lartë në temperatura -200 deri në +800

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e jashtëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë me bazë çimento, gelqere, etj, çdo lloj ambienti të jashtëm, fasade me fino, stuko, etj, gjithashtu për lyerjen e sipërfaqeve të betonit të paratrajtuar me astar.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC. ose pak para shiut. 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë akrilike Isofarben W95


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

Videos: Bojë akrilike Isofarben W95

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë akrilike Isofarben W95”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PLLAKASH MAPEI ADESILEX P4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE SPRAY PER DISQE K2 SILVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Alpen Profi – 32
- 18%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VISTA BOJE PLASTIKE VITEX
VISTA BOJE PLASTIKE VITEX

VISTA BOJE PLASTIKE VITEX

Sold by Bojra Tirana
L2,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLIATRIÇE 1200W INGCO AP12008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fshesë me korrent Ingco VC14122
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart