Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DILUENT NITRO CBR

Add your review

L300L1,300

SKU: N/A Tag:

L300L1,300

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DILUENT NITRO CBR

DILUENT NITRO CBR

Produkt pa produkte të klorur dhe i formuluar sipas direktivës 2004/42 / CE (VOC) Ligji 161 i 2006.

Kodi i produktit 20106100000

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: DILUENT NITRO CBR

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DILUENT NITRO CBR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak betoni MAPECRETE LI HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI ULTRA GLOSS WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO BASIC PLASTER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE SPRAJT PER DISQE PLASTI DIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Plaster Primer
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart