Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak transparent poliuretani Smart 200A

L3,200L12,000

• Aromë e lehtë
• Aplikim i thjeshtë
• Shkëlqim maksimal
• Transparencë e lartë
• Rezistent ndaj zverdhjes
• Karakteristika perfekte mbuluese
• Super i fortë ndaj gërvishtjeve

SKU: N/A

L3,200L12,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak transparent poliuretani Smart 200A

Llak transparent poliuretani Smart 200A

Llak transparent poliuretani dy komponentësh 100% me shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Aplikim i thjeshtë
• Shkëlqim maksimal
• Transparencë e lartë
• Rezistent ndaj zverdhjes
• Karakteristika perfekte mbuluese
• Super i fortë ndaj gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si llak dy komponentësh mbi sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar Graf 100 dhe Graf 200 të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, tenda dielli, lodra prej druri etj.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak transparent poliuretani Smart 200A

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak transparent poliuretani Smart 200A”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Hibrid Mapei MAPEFLEX MS45
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON MAPEI ANTIMYK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llac riparues betoni RC 440
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH LUCIDIMI MBROJTËS AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER 150MM APS1501
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE INGCO ASG1065
Llak transparent poliuretani Smart 200A
Llak transparent poliuretani Smart 200A

L3,200L12,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart