Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR

Komplet mbrojtës i frymëmarrjes i gatshëm për përdorim për punët e lyerjes dhe dekorimit.

  • Numri i copave në asortiment/set: 3 copë

Përshkrim

  • Mbyllja praktike me veprim të shpejtë ju lejon të mbroni pjesën e brendshme të maskës nga papastërtitë kur nuk e përdorni
  • Filtro kundër gazeve, avujve, pluhurit të imët dhe grimcave që shfaqen gjatë lyerjes
  • Mund të përdoret në mënyrë fleksibël në kantieret e ndërtimit, gjatë punimeve të rinovimit dhe në kabinat e bojës

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR

MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR

Komplet mbrojtës i frymëmarrjes i gatshëm për përdorim për punët e lyerjes dhe dekorimit.

  • Numri i copave në asortiment/set: 3 copë

Përshkrim

  • Mbyllja praktike me veprim të shpejtë ju lejon të mbroni pjesën e brendshme të maskës nga papastërtitë kur nuk e përdorni
  • Filtro kundër gazeve, avujve, pluhurit të imët dhe grimcave që shfaqen gjatë lyerjes
  • Mund të përdoret në mënyrë fleksibël në kantieret e ndërtimit, gjatë punimeve të rinovimit dhe në kabinat e bojës

Udhëzimet

Vendosni filtrat sipas shenjave dhe kthehuni poshtë sa më shumë që të shkojë.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA VERDHE
SPRAJT TEMPERATURE PER FRENA VERDHE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KONE TE KUQ TE TRAFIKU ME SHIRITA TE BARDHA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MASKË GJYSMË FYTYRE 3M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv polimer për bojak FUGOLASTIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon oxhaku rezistent ndaj nxehtësisë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhës hidraulik kundër tkurrjes LAMPOCEM
MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR
MASKË PROFESIONALE E KOMPLETUAR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart