Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO MAKINE 211 BODYSOFT

Add your review

L500

211 BODYSOFT

Stuko 2K polistëri e përshtatshme për siperfaqe metalike, prej druri dhe polisteri Mbush mirë çdo hapësirë boshe. Thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me leter P80- P120. Lë sipërfaqe të lëmuara

L500

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO MAKINE 211 BODYSOFT

STUKO MAKINE 211 BODYSOFT Stuko 2K polistëri e përshtatshme për siperfaqe metalike, prej druri dhe polisteri Mbush mirë çdo hapësirë boshe. Thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me leter P80- P120. Lë sipërfaqe të lëmuara

Mbushës poliestër 2K i përshtatshëm për sipërfaqet metalike, druri dhe poliesteri. Një mbushës i imët i grimcave, por me veti të mira mbushëse. Thahet shpejt dhe rërohet lehtësisht me letër zmerile P80 – P120 për një përfundim të përsosur pa vrima.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO MAKINE 211 BODYSOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE BAZË UJI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE PASTEL

BOJË MAKINE PASTEL

Sold by HB BODY
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR BODY 634 4:1 HS PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT LLAKU 730 AUTO HARD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK MAKINE 491 AUTO CLEAR HS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart