Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

RALLY BOJË SINTETIKE

Add your review

L1,200

  • Bojra Tirana: Bojë sintetike Rally për Metal
  • Mbrojtje superiore: Mbroni dhe zbukuroni sipërfaqet metalike me një bojë të qëndrueshme rrëshirë alkide 1K.
  • Apeli afatgjatë: Tharja e shpejtë, përfundimi me shkëlqim i përhershëm i reziston motit të ashpër.
  • Ideale për makinat e punës: E përkryer për përdorim industrial dhe struktura metalike të jashtme.
  • Zgjedhja e gjerë e ngjyrave: Nuanca standarde dhe të bëra sipas porosisë për çdo projekt.
  • Bojra Tirana: dyqani juaj me një ndalesë për bojëra metalike me cilësi të lartë dhe zgjidhje mbrojtëse.

L1,200

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

RALLY BOJË SINTETIKE

Bojra Tirana: Mbroni dhe Zbukuroni Metalin tuaj me Bojë Sintetike Rally

Bojra Tirana prezanton Bojën Sintetike të gjithanshme Rally, zgjidhja perfekte për mbrojtjen dhe përmirësimin e të gjitha sipërfaqeve tuaja metalike, përfshirë makineritë e punës. Kjo bojë sintetike premium 1K me rrëshirë alkide ofron performancë të jashtëzakonshme si për sipërfaqet metalike ashtu edhe për ato prej druri.

Mbrojtje e pakrahasueshme, Bukuri e qëndrueshme

Bojë sintetike Rally ofron një mburojë të fortë kundër elementëve. Formula e tij e tharjes së shpejtë minimizon kohën e ndërprerjes, ndërsa përfundimi i përhershëm me shkëlqim jep një estetikë profesionale dhe afatgjatë. Kjo bojë krenohet me mbulim të jashtëzakonshëm dhe rezistencë të lartë ndaj kushteve të vështira të motit, duke siguruar që sipërfaqet tuaja metalike të mbeten elastike dhe tërheqëse vizualisht për vitet në vijim.

RALLY BOJË SINTETIKE Ideale për makineritë e punës dhe më gjerë

Pavarësisht nëse keni nevojë të rinovoni makineritë tuaja industriale, të rifreskoni kutitë e veglave tuaja metalike ose të mbroni strukturat metalike të jashtme, Bojëra sintetike Rally është zgjedhja ideale. Formula e tij e qëndrueshme është ndërtuar për t’i bërë ballë edhe mjediseve më të vështira, duke e bërë atë të përsosur për aplikime industriale, si dhe për projekte në shtëpi.

Opsione të gjera ngjyrash për t’iu përshtatur nevojave tuaja

Bojra Tirana ofron një gamë të gjerë ngjyrash Rally Synthetic Paint, duke përfshirë nuancat standarde të njohura dhe opsionin për ngjyrat e bëra me porosi. Kjo ju lejon të përshtatni në mënyrë të përsosur ngjyrat ekzistuese ose të krijoni një pamje unike, të personalizuar për projektin tuaj.

Aplikim pa mundim, rezultate superiore

Bojë sintetike Rally është projektuar si për përdorim profesional ashtu edhe për DIY. Formula e tij miqësore për përdoruesit lejon aplikim të qetë me furçë, rul ose pistoletë spërkatës (në varësi të variantit të zgjedhur). Natyra e tharjes së shpejtë minimizon kohën e pritjes, duke ju lejuar të përfundoni projektin tuaj në mënyrë efikase.

Bojra Tirana: Partneri juaj i besuar në mbrojtjen e metaleve

Bojra Tirana e kupton rëndësinë e mbrojtjes dhe zbukurimit të aseteve tuaja metalike. Me Rally Synthetic Paint, ne ju ofrojmë një zgjidhje me cilësi të lartë që ofron performancë të jashtëzakonshme, qëndrueshmëri të qëndrueshme dhe një gamë të gjerë opsionesh ngjyrash. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe zbuloni shkathtësinë dhe forcën e Bojës Sintetike Rally për të gjitha nevojat tuaja të sipërfaqes metalike.

Mos lejoni që metali i zhveshur ose i shurdhër të komprometojë projektet tuaja. Porositni sot bojën tuaj sintetike Rally nga Bojra Tirana dhe përjetoni përzierjen perfekte të mbrojtjes dhe bukurisë!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “RALLY BOJË SINTETIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
955 TOUGH LINER - BOJË ZIFTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON BODY PU 944 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart