Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX

Add your review

L800

BODY 640 CAVITY WAX

Produkt për trajtim me dyllë të shkrirë anti-korroziv kunder gërryerjeve dhe zhurmave. Mund të aplikohet në të jitha pjesët e mbyllura (dyer, para/prapakolp dhe shasi) dhe nënshtresën e jashtme të automjetit. Mbush l ehtë zbrazëtitë dhe është rezistent ndaj temperaturave të larta. Përdoret pas procedurës së bojës.

L800

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX

ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX Produkt për trajtim me dyllë të shkrirë anti-korroziv kunder gërryerjeve dhe zhurmave. Mund të aplikohet në të jitha pjesët e mbyllura (dyer, para/prapakolp dhe shasi) dhe nënshtresën e jashtme të automjetit. Mbush l ehtë zbrazëtitë dhe është rezistent ndaj temperaturave të larta. Përdoret pas procedurës së bojës.

Një trajtim i veçantë vaji dylli me zgavër antikorozive me veti izoluese të tingullit. Mund të aplikohet në të gjitha pjesët e mbyllura (dyert, kapakun dhe dërrasat e drejtimit (shasia)) dhe pjesa e poshtme e trupit të automjetit. Depërton lehtë dhe është rezistent ndaj temperaturave të larta. I përshtatshëm për aplikim pas procedurës së bojës. Thahet shpejt dhe aplikohet nga një armë speciale spërkatëse me presion 5-6 bar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE INDUSTRIALE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËR NXIRJEN E FENERAVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart