Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO P 980 1K FINE FILLER

Add your review

L300

P980 1K FINE FILLER

Stuko 1K e imët, shumë e mirë për mbushjen e sipërfaqeve të vogla jo shumë problematike. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave. Duhet lyer me 2-3 duar, 30 min njëra pas tjetrës dhe mund të fërkohet me letër zmerile P600 – P1000 për të lënë sipërfaqe të lëmuar.

L300

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO P 980 1K FINE FILLER

STUKO P 980 1K FINE FILLER Stuko 1K e imët, shumë e mirë për mbushjen e sipërfaqeve të vogla jo shumë problematike. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave. Duhet lyer me 2-3 duar, 30 min njëra pas tjetrës dhe mund të fërkohet me letër zmerile P600 – P1000 për të lënë sipërfaqe të lëmuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO P 980 1K FINE FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TAMPON POLISHI WAFFLE PAD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE PASTEL

BOJË MAKINE PASTEL

Sold by HB BODY
L3,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart