Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

S115 AUTO SEAL

Add your review

L1,000

S115 AUTO SEAL

S115 AUTO SEAL Shtresë për mbushjen e damarëve ose të plasaritjeve, me bazë gome. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave.

L1,000

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

S115 AUTO SEAL

S115 AUTO SEAL Shtresë për mbushjen e damarëve ose të plasaritjeve, me bazë gome. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave.

Sealer me bazë gome, i zhvilluar posaçërisht për të bashkuar sipërfaqet metalike dhe mbushjet e nyjeve. Isshtë gjithashtu i përshtatshëm për pjesët e brendshme të automobilave që nuk janë të ekspozuar drejtpërdrejt në rrezet UV. Zbatohet lehtësisht me një armë ose furçë manuale ose pneumatike. Thahet shpejt, në varësi të trashësisë, mbetet elastike dhe dimensionale e qëndrueshme. Pas tharjes mund të vishet nga çdo lloj sistemi bojës me qëndrueshmëri të lartë të plakjes.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “S115 AUTO SEAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT NXEHTËSIE BRAKE CALIPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE 211 BODYSOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 20:80 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ALUMINI F255 BODYALU
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart