Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO BODY 617 NANO FIBER

Add your review

L900

BODY 617 NANO FIBER

Stuko 2K polisteri me tekstil me fije qelqi për mbushjen e hapesirave boshe. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. E lehtë për t’u aplikuar, thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me një letër P80 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

 

L900

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO BODY 617 NANO FIBER

STUKO BODY 617 NANO FIBER Stuko 2K polisteri me tekstil me fije qelqi për mbushjen e hapesirave boshe. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. E lehtë për t’u aplikuar, thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me një letër P80 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO BODY 617 NANO FIBER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY 700 HEQES BOJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ziftë për makina BODY 650 STONE-CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
955 TOUGH LINER - BOJË ZIFTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 620 HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart