Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH

Add your review

L3,300

807 SEAL POLISH

Produkt cilësor pastrues i përdorur në fund të procesit të lustrimit. Ndihmon në pastrimin parfundimtar të sipërfaqeve të përdorura. Nuk përmban silikon. Heq të gjitha papastërtitë në sipërfaqe dhe rregulon çdo problem të mbetur gjatë trajtimit me bojë.

L3,300

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH

PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH Produkt cilësor pastrues i përdorur në fund të procesit të lustrimit. Ndihmon në pastrimin parfundimtar të sipërfaqeve të përdorura. Nuk përmban silikon. Heq të gjitha papastërtitë në sipërfaqe dhe rregulon çdo problem të mbetur gjatë trajtimit me bojë.

Një përbërës lustrues i imët me cilësi të lartë. 807 Lustruesi i vulës është lustrimi përfundimtar që kërkohet në procesin e lustrimit. Me një hap ju lustroni dhe vulosni përgjithmonë. Pa silikon. Heq papërsosmëritë e vogla të sipërfaqes, jep një përfundim të përsosur pa hologram dhe një efekt të largueshëm nga uji. Mund të përdoret me jastëk lustrues të verdhë HB ose jastëk lustrues waffle HB.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE PASTEL

BOJË MAKINE PASTEL

Sold by HB BODY
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1
PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH
PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart