Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER

Add your review

L1,100

BODY 615 FIBER FILLER

Stuko 2K Fiberglass me bazë polisteri. Ideale për krijim lidhjesh ose mbushje të hapësirave boshe. Përhapet lehtë dhe thahet shpejt. Punohet lehtë dhe fërkohet me letër zmerile P80 – P120. Lë sipërfaqe të qëndrueshme që i rezistojnë kohës.

L1,100

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO LESH XHAMI 615 BODY FIBER FILLER

STUKO LESH XHAMI 615 BODY FIBER FILLER Stuko 2K Fiberglass me bazë polisteri. Ideale për krijim lidhjesh ose mbushje të hapësirave boshe. Përhapet lehtë dhe thahet shpejt. Punohet lehtë dhe fërkohet me letër zmerile P80 – P120. Lë sipërfaqe të qëndrueshme që i rezistojnë kohës.

2K mbushës poliestër me lesh xhami. Ideale për tejkalimin dhe mbushjen e kaviteteve. Përhapet pa probleme dhe thahet shpejt. Ka veti të shkëlqyera mekanike dhe është e lehtë për t’u lëmuar me letër grimcuar P80 – P120. Jep një sipërfaqe elastike dhe të qëndrueshme.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE BAZË UJI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TAMPON POLISHI WAFFLE PAD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P307 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1
STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER
STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart