Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER

Add your review

L1,200

P360 2:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik me cilësi të lartë. I përshtatshëm për panele OEM plastike. Raporti i përzierjes 2: 1 me H 725 tharës për astar. Mund
t’i shtohet tharës 725 SLOW/FAST ose 729 NORMAL/FAST.

L1,200

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik me cilësi të lartë. I përshtatshëm për panele OEM plastike. Raporti i përzierjes 2: 1 me H 725 tharës për astar. Mund
t’i shtohet tharës 725 SLOW/FAST ose 729 NORMAL/FAST.

Astar akrilik me cilësi të lartë për riparime të pjesshme dhe të plota të makinave të pasagjerëve. I pershtatshem per panelet OEM plastifikuese dhe te katandosura te shkrire. Raporti i përzierjes 2: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW ose H 729 Hardener for Primers NORMAL. Shkathtësia e tij mundëson aplikimin në trashësi normale, mesatare dhe të lartë filmi me lëmues të ndërmjetëm ose aplikim “lagësht mbi lagësht”. Thithja e mirë e spërkatjes së tepërt dhe niveli i shkëlqyeshëm garantojnë rezultate të jashtëzakonshme.

KUJDES: Përdorimi i HB BODY PRO A 715 TURBO AX jeta e vazos së materialit të gatshëm për përdorim bëhet shumë e shkurtër. Për këtë arsye materiali duhet të zbatohet menjëherë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT ASTARI 960 ACTIVATOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ZIFTI BODY 650 STONE CHIP
ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart