Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER

Add your review

L1,100

F290 MULTIFILLER

Stuko e lehtë 2K. Siguron ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyer me të gjitha sipërfaqet metalike. Fërkohet lehtësisht me letër zmerile P180 – P400.

L1,100

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER

STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER Stuko e lehtë 2K. Siguron ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyer me të gjitha sipërfaqet metalike. Fërkohet lehtësisht me letër zmerile P180 – P400.

Mbushës poliestër ultra i lehtë 2K me ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyeshëm mbi të gjitha sipërfaqet metalike, druri dhe poliestër. Përhapet pa probleme duke i dhënë një fund pa vrima. Thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për ta fërkuar me letër të thatë P120 – P400 ose letër të lagur me P180 – P800.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
S115 AUTO SEAL

S115 AUTO SEAL

Sold by HB BODY
L1,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT FENERËSH LENS CLEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT NXEHTËSIE HEAT SUPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EPOKSID SPRAJT P981
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER
STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart