Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS

Add your review

L1,200

F213 UNIPLUS

Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për aplikim në të gjitha metalet.Fërkohet lehtesisht me letër zmerile P100 – P180.

L1,200

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS

STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për aplikim në të gjitha metalet.Fërkohet lehtesisht me letër zmerile P100 – P180.

Mbushës poliestër 2K, i përshtatshëm për aplikim në të gjitha metalet (alumini, çelik inox, çelik i galvanizuar, çelik i zhveshur.) Gjithashtu i përshtatshëm për sipërfaqe druri dhe poliesteri. Thahet shpejt dhe mund të lëmohet lehtë me letër zmerile P100 – P180 për një përfundim perfekt pa vrima.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I SHPEJTË H735 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PËR NXIRJEN E FENERAVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT FENERËSH LENS CLEAR
STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS
STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart