Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR EPOKSID SPRAJT P981

Add your review

L800

P981 EPOXY PRIMER

Astar epoksik me tharje të shpejtë. I përshtatshëm për të gjitha nënshtresat metalike: të galvanizuara, prej çeliku, alumini, metali të pastër dhe OEM (E-COAT). Mbron nga gërryerjet, ka mbulim të shkëlqyer dhe përshtatet me të gjitha sistemet e bojrave.

 

L800

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR EPOKSID SPRAJT P981

ASTAR EPOKSID SPRAJT P981 Astar epoksik me tharje të shpejtë. I përshtatshëm për të gjitha nënshtresat metalike: të galvanizuara, prej çeliku, alumini, metali të pastër dhe OEM (E-COAT). Mbron nga gërryerjet, ka mbulim të shkëlqyer dhe përshtatet me të gjitha sistemet e bojrave.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR EPOKSID SPRAJT P981”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 620 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR BODY 634 4:1 HS PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ziftë për makina BODY 650 STONE-CHIP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart