Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

Add your review

L1,300

  • Bojra Tirana: HB BODY Filler
  • Lehtë dhe pa të meta: Arritni riparime profesionale të trupit me formulën 2K të përshtatshme për përdoruesit.
  • Punueshmëria afatgjatë: Lyejeni me rërë në çdo kohë për butësi të përsosur, edhe ditë pas aplikimit.
  • Fuqia e jashtëzakonshme mbushëse: Siguron mbulim të plotë dhe riparime të qëndrueshme.
  • Përdorimi i gjithanshëm: Punon në metal, dru, tekstil me fije qelqi dhe sipërfaqe të ndryshme.
  • Bojra Tirana: Partneri juaj për mjete dhe materiale për riparimin e trupit me cilësi të lartë.

L1,300

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

Bojra Tirana: Fix It Fast me HB BODY Filler

Bojra Tirana ofron mbushësin HB BODY 205 LP PLUS SOFT për riparime të përsosura të trupit. Kjo formulë 2K e lehtë për t’u përdorur krijon një përfundim perfekt, ideal si për profesionistët ashtu edhe për ata që bëjnë vetë.

Aplikim i qetë, rezultate të bukura

205 LP PLUS SOFT është i butë dhe i lëmuar për përhapje të lehtë. Mbush pa të meta gërvishtjet, gërvishtjet dhe papërsosmëritë në sipërfaqe të ndryshme.

Rërë në çdo kohë, punoni me ritmin tuaj

Ndryshe nga mbushësit që thahen shpejt, 205 LP PLUS SOFT me rërë në çdo kohë, madje edhe ditë më vonë. Përdorni letër zmerile me grila P100 deri në P180 për butësi të përsosur.

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT Fuqi e jashtëzakonshme mbushëse, rregullim afatgjatë

Merrni rezultate të mahnitshme me 205 LP PLUS SOFT. Mbulon plotësisht gërvishtjet dhe papërsosmëritë, duke krijuar riparime të qëndrueshme që zgjasin.

I gjithanshëm për shumë projekte

205 LP PLUS SOFT nuk është vetëm për makina. Ky mbushës i gjithanshëm punon në metal, dru, madje edhe tekstil me fije qelqi, duke e bërë atë të vlefshëm për shumë riparime.

Bojra Tirana: Ekspertët tuaj për riparimin e trupit

Bojra Tirana ofron mjetet e cilësisë së lartë që ju nevojiten për rezultate profesionale. HB BODY 205 LP PLUS SOFT është perfekt për të arritur përfundime të përsosura në të gjitha projektet tuaja të riparimit të trupit. Vizitoni dyqanin tonë sot!

Porositni mbushësin tuaj HB BODY tani dhe zhbllokoni riparimet e nivelit profesional!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË 910 UNDERBODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO BODY 617 NANO FIBER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ZIFTI BODY 650 STONE CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SHASIE CHASSIS COAT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart