Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

Add your review

L1,050

290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER Stuko polisteri 2K e çelur, me ngjitje të shkëlqyeshme dhe elasticitet mbi të gjitha sipërfaqet metalike, druri dhe poliestër. Përhapet pa probleme dhe nuk lë vende boshe gjatë mbushjes. Thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për t’u fërkuar me letër P120 – P400 ose me P180 – P400.

L1,050

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER Stuko polisteri 2K e çelur, me ngjitje të shkëlqyeshme dhe elasticitet mbi të gjitha sipërfaqet metalike, druri dhe poliestër. Përhapet pa probleme dhe nuk lë vende boshe gjatë mbushjes. Thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për t’u fërkuar me letër P120 – P400 ose me P180 – P400.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
955 TOUGH LINER - BOJË ZIFTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR BODY 634 4:1 HS PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT ASTARI 960 ACTIVATOR
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart