Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER

Add your review

L900

BODY 612 SOFT FILLER

Stuko e butë 2K me bazë polisteri, e përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet prej metali dhe druri. Një mbushës i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P80 – P120.

L900

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER

STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER Stuko e butë 2K me bazë polisteri, e përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet prej metali dhe druri. Një mbushës i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P80 – P120.

2K Mbushës i butë me bazë poliester i përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe prej druri. Një mbushës i shkëlqyeshëm që përhapet pa probleme, duke i dhënë një mbyllje pa vrima. Zbatohet lehtësisht dhe jashtëzakonisht i lehtë për tu fërkuar duke përdorur letër të thatë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE PASTEL BODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FONDO 980 1K PRIMER

FONDO 980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER
STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart