Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

Add your review

L1,450

C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

4:1 SR llak transparent, i përshtatshëm për riparimin e paneleve të dritave. Përzjehet me tharës 753 Topcoat NORMAL, 727 POLAR në raportin 4:1.

L1,450

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1 SR llak transparent, i përshtatshëm për riparimin e paneleve të dritave. Përzjehet me tharës 753 Topcoat NORMAL, 727 POLAR në raportin 4:1.

C495 Clear Express SR është një shtresë e pastër e shpejtë, e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve, e përshtatshme për karrocerit e trupit me vëllim të lartë. Siguron shkëlqim të qëndrueshëm dhe ofron rezistencë të shkëlqyeshme ndaj kushteve ekstreme të motit. Raporti i përzierjes është 4: 1 me Hardener for Topcoats H 753 NORMAL. Thahet shpejt, 3-4 orë në ajër të thatë dhe 15 minuta në 60 ° C (140 ° F). Për shkak të tharjes së shpejtë rekomandohet për riparime në vend dhe panele deri në gjysmën e makinës. Për tharje edhe më të shpejtë të ajrit, përzieni me 727 POLAR Hardener dhe 20ml A Accelerator 715 TURBO AX për çdo 250ml produkt të gatshëm për përdorim.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË 910 UNDERBODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
955 TOUGH LINER - BOJË ZIFTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart