Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS

Add your review

L800

POLISHING PADS

Produkt me mbushje të njëanshme, për pastrimin e shkumës. Ka performancë të lartë dhe mund te përdoret për pastrimin e
sipërfaqeve të mëdha. I disponueshëm në ngjyrë të bardhë për 805 Super dhe në ngjyrë të verdhë për 806 Powe Polish. Paketimi: 12 copë/kuti.

L800

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS

TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS Produkt me mbushje të njëanshme, për pastrimin e shkumës. Ka performancë të lartë dhe mund te përdoret për pastrimin e
sipërfaqeve të mëdha. I disponueshëm në ngjyrë të bardhë për 805 Super dhe në ngjyrë të verdhë për 806 Powe Polish. Paketimi: 12 copë/kuti.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR BODY 680 1K FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË MAKINE BAZË UJI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P980 1K PRIMER

ASTAR P980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,000
TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS
TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart