Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO MAKINE 210 UNISOFT

Add your review

L1,600

210 UNISOFT UNIVERSAL POLYESTER FILLER

Stuko polisteri universale 2K për përdorim mbi të gjitha metalet (alumin, çelik i galvanizuar, çelik i thjeshtë). E përshtatshme gjithashtu edhe për sipërfaqe polisteri dhe druri. Thahet shpejt (20-30 min) dhe fërkohet lehtësisht me letër zmerile P120-P240. Nuk lë vende boshe gjatë mbushjes.

L1,600

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO MAKINE 210 UNISOFT

STUKO MAKINE 210 UNISOFT Stuko polisteri universale 2K për përdorim mbi të gjitha metalet (alumin, çelik i galvanizuar, çelik i thjeshtë). E përshtatshme gjithashtu edhe për sipërfaqe polisteri dhe druri. Thahet shpejt (20-30 min) dhe fërkohet lehtësisht me letër zmerile P120-P240. Nuk lë vende boshe gjatë mbushjes.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO MAKINE 210 UNISOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON BODY PU 944 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

Sold by HB BODY
L450L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLEN SFUMATURE 777 BLEND-IN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart