Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER

Add your review

L1,100

P335 5:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER Astar 2K me bazë akrelike. Përdoret me HARDENER 725 SLOW/ FAST ose 729 NORMAL/FAST, në raportin 5:1.

L1,100

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER Astar 2K me bazë akrelike. Përdoret me HARDENER 725 SLOW/ FAST ose 729 NORMAL/FAST, në raportin 5:1.

Astar akrilik me ndërtim të lartë 2K për përpunime të pjesshme dhe të plota të automjeteve. I përshtatshëm për punë origjinale ose të vjetra me bojë dhe ideal për panele OEM të pandriçuara. Raporti i përzierjes 5: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW ose H 729 Hardener for Primers NORMAL. Shkathtësia e tij mundëson aplikimin në trashësi normale, mesatare dhe të lartë të filmit me lëmues të ndërmjetëm. Për shkak të fuqisë së lartë të mbushjes dhe qëndrueshmërisë vertikale, trashësia më e lartë e filmit është e mundur. Tharja e shpejtë dhe niveli i shkëlqyeshëm i këtij asttari garantojnë aplikim efikas dhe lëmim të shpejtë.

KUJDES: Përdorimi i HB BODY PRO A 715 TURBO AX jeta e vazos së materialit të gatshëm për përdorim bëhet shumë e shkurtër. Për këtë arsye materiali duhet të zbatohet menjëherë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR H725 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE 211 BODYSOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP
ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart