Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER

Add your review

L1,150

305 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER Astar shumë i mirë 2K, me aftësi mbushëse (funksionon si stuko), i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojërave (sintetikeshtresë evetme ose shtresë bazë). Përzjehet në raportin 4:1 me HARDENER 725 për astar SLOW/FAST.

L1,150

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER Astar shumë i mirë 2K, me aftësi mbushëse (funksionon si stuko), i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojërave (sintetikeshtresë evetme ose shtresë bazë). Përzjehet në raportin 4:1 me HARDENER 725 për astar SLOW/FAST.

Astar e shkëlqyeshme për ndërtim të lartë 2K me fuqi të jashtëzakonshme mbushëse për të gjitha llojet e ngjyrave (sintetikë – shtresë e vetme ose shtresë bazë). Raporti i përzierjes 4: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW. Mund të hollohet 10-15% me 740 Thithës Akril Normal dhe 741 Hollues të Ngadaltë Akril (zvogëlues). Tharje e shpejtë dhe e lehtë për tu fërkuar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EPOKSID SPRAJT P981
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 20:80 HARDENER
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart