Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX

Add your review

L3,000

340 PLASTOFIX

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX Astar i krijuar enkas për t’u përdorur në pjesët plastike të trupit të makinës (me përjashtim të Polietilenit PE).

L3,000

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX Astar i krijuar enkas për t’u përdorur në pjesët plastike të trupit të makinës (me përjashtim të Polietilenit PE).

Astar special promovues i ngjitjes e përshtatshme për aplikim në të gjitha pjesët plastike të trupit të makinës, parakolpë plastikë, spoilera dhe sipërfaqe të tjera të strukturuara që janë veshur me nëntokë 950 Stone Chip ose U 951 AUTO FLEX (përveç PE). Gati për përdorim, aplikuar nga një pistoletë me diametër të hundës 1,5 mm. Thahet brenda 10 minutash dhe mund të lyhet me të gjitha sistemet e bojrave HB BODY.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona HB-BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT NXEHTËSIE BRAKE CALIPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 620 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË
ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX
ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart