Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KATALIT BODY 620 HARDENER

Add your review

L1,000

BODY 620 HARDENER

Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 697 HS SR 2:1 dhe BODY 698 HS SR 2:1 Llak.

L1,000

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KATALIT BODY 620 HARDENER

KATALIT BODY 620 HARDENER Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 697 HS SR 2:1 dhe BODY 698 HS SR 2:1 Llak.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KATALIT BODY 620 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PARAKOLPI BUMPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
S115 AUTO SEAL

S115 AUTO SEAL

Sold by HB BODY
L1,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 20:80 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F 220 BODYFINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RALLY BOJË SINTETIKE
KATALIT BODY 620 HARDENER
KATALIT BODY 620 HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart