Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

Add your review

L950

BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

Stuko e çelur 2K me bazë polisteri të përshtatshme për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe druri. Një mbushës
i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P100 – P180.

L950

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER Stuko e çelur 2K me bazë polisteri të përshtatshme për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe druri. Një mbushës
i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P100 – P180.

Mbushës me bazë shumë poliester 2K Light, i përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe prej druri. Mund të përdoret mbi sipërfaqet e zinkut. Një mbushës i shkëlqyeshëm që përhapet pa probleme, duke i dhënë një mbyllje pa vrimë. Zbatohet lehtësisht dhe jashtëzakonisht i lehtë për tu zhuritur duke përdorur vetëm letër të thatë me pluhur P100 – P180.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI SILIKON 804

ANTI SILIKON 804

Sold by HB BODY
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ZIFT 950 STONE CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TAMPON POLISHI WAFFLE PAD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ZIFTI BODY 650 STONE CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

Sold by HB BODY
L450L1,300
STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER
STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart