Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DYLENT SHUMË I AVASHTË 742

Add your review

L1,050

742 ACRYL EXTRA SLOW THINNER

Hollues shumë i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

L1,050

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DYLENT SHUMË I AVASHTË 742

DYLENT SHUMË I AVASHTË 742 Hollues shumë i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

Hollues i veçantë (zvogëlues) EXTRA SLOW që përdoret për hollimin e astareve akrilike 2K me ndërtim të lartë dhe veshjeve akrilike dhe veshjeve bazë. Hollohet në mënyrë të përsosur dhe siguron një sipërfaqe perfekte pa asnjë zgjatje të kohës së tharjes. Mund të përdoret gjithashtu për pastrimin e pajisjeve të përdorura në aplikimin e materialit akrilik. NUK përmban tretës të ricikluar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DYLENT SHUMË I AVASHTË 742”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT FENERËSH LENS CLEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER
DYLENT SHUMË I AVASHTË 742
DYLENT SHUMË I AVASHTË 742
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart