Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT

Add your review

L2,200

800 MATTING AGENT

Produkt për uljen e shkëlqimit t të llakut dhe bojrave 1K ose 2K. Shtoni 20-50% të produktit në varësi të nivelit të shkëlqimit. Pas përdorimite të produkteve mat, nevojittet më pak hollues.

L2,200

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT

HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT Produkt për uljen e shkëlqimit t të llakut dhe bojrave 1K ose 2K. Shtoni 20-50% të produktit në varësi të nivelit të shkëlqimit. Pas përdorimite të produkteve mat, nevojittet më pak hollues.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO BODY 617 NANO FIBER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT FENERËSH LENS CLEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT NXEHTËSIE HEAT SUPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1
HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart