Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË MAKINE PASTEL BODY

Add your review

L11,000

AUTOEMAIL 2K ACRYLIC PAINT STANDARD

Bojë 2K, me tharje të shpejtë, me bazë rrëshirë akrilike. Ka shkëlqim të lartë dhe u reziston gërvishtjeve, goditjeve mekanike dhe kushteve ekstreme të motit. Gjendet në disa nunaca. Përdoret me H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST në raport 2:1.

L11,000

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË MAKINE PASTEL BODY

BOJË MAKINE PASTEL BODY Bojë 2K, me tharje të shpejtë, me bazë rrëshirë akrilike. Ka shkëlqim të lartë dhe u reziston gërvishtjeve, goditjeve mekanike dhe kushteve ekstreme të motit. Gjendet në disa nunaca. Përdoret me H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST në raport 2:1.

Një bojë me bazë tharëse akrilike me tharje të shpejtë dy përbërëse me veti rezistente ndaj gërvishtjeve që ka shkëlqim të lartë të qëndrueshëm, si dhe qëndrueshmëri kimike, të motit të rëndë dhe mekanik. Shumëllojshmëria e gjerë e hijeve mbulon pothuajse të gjithë prodhuesit e makinave. Përdorni si raport përzierje 2: 1 me Hardener H 752 SLOW / H 753 NORMAL / H754 FAST. Mund të prodhohet në çdo ngjyrë që kërkohet.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË MAKINE PASTEL BODY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BODY 20:80 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON BODY PU 944 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1
BOJË MAKINE PASTEL BODY
BOJË MAKINE PASTEL BODY
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart