Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER

Add your review

L450

BODY 625 HARDENER FOR PRIMERS

Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 634 4:1 HS, BODY 605 4:1 HS në raportin 4:1, dhe BODY 607 4:1 UHS ASTAR.

L450

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER

KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 634 4:1 HS, BODY 605 4:1 HS në raportin 4:1, dhe BODY 607 4:1 UHS ASTAR.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON BODY PU 944 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT NORMAL H753 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart