Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT

Add your review

L650

F217 FIBERLIGHT

Stuko polisteri 2K me përbërje tekstili me fije qelqi të gjatë për lidhjen dhe mbushjen e vrimave.

L650

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT

STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT Stuko polisteri 2K me përbërje tekstili me fije qelqi të gjatë për lidhjen dhe mbushjen e vrimave. Fërkohet lehtë me letër P100 – P120.

Mbushës poliester dritë me lesh xhami 2K për tejkalimin dhe mbushjen e kaviteteve. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. Lehtë për t’u aplikuar, thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për t’u rrafshuar me letër zmerile P100 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE 211 BODYSOFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ARMAKOL 999 SEAM SEALER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX
STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT
STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart