Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SILIKON 120 BODY

Add your review

L650

120 SILICON BODY

Lëndë shumë e mirë, e përshtashme për ngjitjen e sipërfaqeve prej betoni, metali, qeramike, xhami dhe plastike. E ruan elasticitetin dhe u reziston ndryshimeve atmosferike. Duhet pasur kujdes që sipërfaqet të pastrohen nga mbetjet ose nga pluhuri para përdorimit të ngjitësit.

L650

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SILIKON 120 BODY

SILIKON 120 BODY Lëndë shumë e mirë, e përshtashme për ngjitjen e sipërfaqeve prej betoni, metali, qeramike, xhami dhe plastike. E ruan elasticitetin dhe u reziston ndryshimeve atmosferike. Duhet pasur kujdes që sipërfaqet të pastrohen nga mbetjet ose nga pluhuri para përdorimit të ngjitësit.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILIKON 120 BODY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË 910 UNDERBODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart