Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË

Add your review

L4,500

COLOR SOLUTIONS BASECOAT MIX SYSTEM

Solvent me një përbërës me bazë sistemi miks; ka në përbërje sistem rrëshire akrilike të cilësisë së lartë dhe pigmente. Përmban bazë me nuanca të ngurta, metalike, perla dhe perlat Xirallic®. Ështe i pajisur me një enë të krijuar enkas për përzjerrje, një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e formulave sipas nuancave.

L4,500

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË

BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË për sistemet e lyerjes 2K (80% e makinave të prodhuara janë me sistemin e lyerjes 2K). Një sistem përzierje me bazë tretësish i përbërë nga sistemi i rrëshirës akrilike dhe pigmente me cilësi të lartë. Përfshin ngjyrat themelore të ngurta, metalike, perlat dhe perlat Xirallic (kristalinë). Pajisur me një kabinet ngjyrash të krijuar posaçërisht, një indeks ngjyrash të spërkatura me pistolet duke paraqitur një përfundim origjinal, dhe një softuer me të gjitha formulimet e nuancave (Në dispozicion në mbi 18,000 ngjyra) . Në përputhje me V.O.C. 

Gjithashtu mund të krijohen formula të reja ngjyrash pë tu përshtatur sa më shumë ngjyrës të kërkuar nga klienti me anë të aparatit spectrofotometer HB BODY

Shtoni 50 – 70% 740 Acryl Normal / 741 Acryl Slow Thinner (zvogëlues). Sipërfaqja e trajtuar paraprakisht kërkohet të pastrohet duke përdorur 770 Antisil NORMAL Degreaser ose 770 Antisil NORMAL Degreaser Aerosol.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTISILIKON NORMAL 770 DEGREASER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FONDO 980 1K PRIMER

FONDO 980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PARAKOLPI BUMPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLEN PASTRIMI NITRO 767
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER
BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË
BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart