Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER

Add your review

L1,900

H752 HARDENER FOR TOPCOATS SLOW

Tharës i ngadaltë me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe për llak akrelik 2K.

L1,900

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER

KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER Tharës i ngadaltë me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe për llak akrelik 2K.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP
KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER
KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart