Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

Add your review

L600

969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER Astar 1K kundër gërryerjeve; mund të përdoret mbi sipërfaqe druri dhe metali. Thahet shumë shpejt. U reziston ndotjeve, lagështirës, problemeve kimike dhe mekanike si dhe kushteve të vështira të motit.

L600

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER Astar 1K kundër gërryerjeve; mund të përdoret mbi sipërfaqe druri dhe metali. Thahet shumë shpejt. U reziston ndotjeve, lagështirës, problemeve kimike dhe mekanike si dhe kushteve të vështira të motit.

Tharje e shpejtë astar antikoroziv 1K e cila mund të aplikohet mbi sipërfaqe metali dhe druri. Rezistencë e madhe ndaj lagështisë, kripës, mekanike, kimike dhe kushteve të tjera të rënda mjedisore. Mund të hollohet 10% me 767 Eco Thinn Nitro Thinner dhe të aplikohet me furçë, rul ose pistoletë (grykë 1,8 mm). Kromat pa zink.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FONDO 980 1K PRIMER

FONDO 980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS
ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER
ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart