Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ANTI SILIKON 804

Add your review

L750

804 ANTI SILICONE

Produkt shtesë i përshtatshëm për parandalimin ose trajtimin e boshllëqeve të silikonit.

L750

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ANTI SILIKON 804

ANTI SILIKON 804 Produkt shtesë i përshtatshëm për parandalimin ose trajtimin e boshllëqeve të silikonit.

Shtues i përshtatshëm për parandalimin dhe ballafaqimin e kratereve të silicit. Përdorni 10 ml 804 Anti Silikoni (afërsisht një kapak) për çdo 500 ml bojë të përzier gati për tu spërkatur. Përzierja duhet të aplikohet në dy shtresa të lehta mbi kratere derisa të zhduken. Pas shtimit të 804 Anti Silikonit në përzierjen e bojës sigurohuni që të përzihet mirë. Vendosni përzierjen Paint / Additive me një pistoletë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTI SILIKON 804”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT LLAKU 730 AUTO HARD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ZIFTI BODY 650 STONE CHIP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT 989 EPOXY HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR H725 HARDENER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart