Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1

Add your review

L4,600

492 AUTO CLEAR HS SR 3:1

Llak transparent 3:1 i cilësisë së lartë. Ka ndriçim të fortë dhe përdoret për trajtime të pjesshme ose të plota të automjeteve. Përdoret me tharës 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST në raportin 3:1.

L4,600

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1

LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1 Llak transparent 3:1 i cilësisë së lartë. Ka ndriçim të fortë dhe përdoret për trajtime të pjesshme ose të plota të automjeteve. Përdoret me tharës 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST në raportin 3:1.

492 Auto Clear HS SR 3: 1 është një shtresë kristal e pastër, me shkëlqim të lartë, me veti të shkëlqyera të shkëlqimit për rifunksionime të plota dhe të pjesshme. Përzihet në një raport prej 3: 1 me Hardener for Topcoats 716 SLOW / 717 NORMAL / 718 FAST. Koha e kurimit është 20 – 30 minuta në temperaturën e panelit 60 ° C (140 ° F). Gati për punë assely, riparime të vogla dhe lustrim 20 minuta pas pjekjes.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR EPOKSID SPRAJT P981
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SPRAJT BODY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P307 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SHASIE CHASSIS COAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI SILIKON 804

ANTI SILIKON 804

Sold by HB BODY
L750
LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1
LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart