Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741

Add your review

L900

741 ACRYL SLOW THINNER

Hollues i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

L900

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741

DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741 Hollues i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

SLOW (zbritës) special i holluar që përdoret për hollimin e astareve akrilike 2K me ndërtim të lartë dhe veshjeve akrilike dhe veshjeve bazë. Hollohet në mënyrë të përsosur dhe siguron një sipërfaqe perfekte pa asnjë zgjatje të kohës së tharjes. Mund të përdoret gjithashtu për pastrimin e pajisjeve të përdorura në aplikimin e materialit akrilik. NUK përmban tretës të ricikluar.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I SHPEJTË H735 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTISILIKON NORMAL 770 DEGREASER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F 220 BODYFINE
DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741
DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart