Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DYLEN PASTRIMI NITRO 767

Add your review

L600

767 ECO THINN NITRO THINNER

Hollues i përshtatshëm për bojra ose sipërfaqe me përmbajtjte nitroceluloze, për llak si dhe stuko 1K. Rekomandohet për pastrimin e pistoletave dhe furçave të bojës. NUK përmban shkrirës të riciklueshëm.

L600

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DYLEN PASTRIMI NITRO 767

DYLEN PASTRIMI NITRO 767 Hollues i përshtatshëm për bojra ose sipërfaqe me përmbajtjte nitroceluloze, për llak si dhe stuko 1K. Rekomandohet për pastrimin e pistoletave dhe furçave të bojës. NUK përmban shkrirës të riciklueshëm.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DYLEN PASTRIMI NITRO 767”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C898 CLEAR ULTRA HS 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SPRAJT BODY PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart