Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË MAKINE BAZË UJI

Add your review

L8,000

COLOR SOLUTIONS AQUA BASECOAT MIX SYSTEM

Produkt 1K me bazë ujë i sistemit miks. Përmban bazë me nuanca të ngurta, metalike, perla dhe perlat Xirallic®. Ështe i pajisur me një enë të krijuar enkas për përzjerrje, një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e formulave sipas nuancave.

L8,000

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË MAKINE BAZË UJI

BOJË MAKINE BAZË UJI Produkt 1K me bazë ujë i sistemit miks. Përmban bazë me nuanca të ngurta, metalike, perla dhe perlat Xirallic®. Ështe i pajisur me një enë të krijuar enkas për përzjerrje, një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e formulave sipas nuancave.

Një sistem i përzierjes ujore me një përbërës. Përfshin ngjyrat themelore metalike, ngjyra të forta, perlat dhe perlat Xirallic®. Pajisur me një kabinet të ngjyrave të krijuar posaçërisht, një indeks ngjyrash të spërkatur me dorë dhe një softuer me të gjitha formulimet e hijes.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË MAKINE BAZË UJI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT PARAKOLPI BUMPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I SHPEJTË H735 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P980 1K PRIMER

ASTAR P980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 305 4:1 HS FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart