Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

Add your review

L950

BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i perzierjes 4:1 me BODY 625 tharës për astarë.

L950

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i perzierjes 4:1 me BODY 625 tharës për astarë.

Astar akrilik 2K, e përshtatshme për riparime të paneleve spot dhe riparime të përgjithshme automobilistike. Raporti i përzierjes 4: 1 me 625 Hardener. Ka veti të shkëlqyera mekanike dhe qëndrueshmëri kimike. Ngjitje e shkëlqyeshme në të gjitha metalet dhe në të gjitha pjesët plastike. Për shkak të vetive të larta të mbushjes, ai mund të garantojë aplikim efikas me kombinimin e kohës së shkurtër të tharjes.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 989 4:1 EPOXY PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT 989 EPOXY HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
TAMPON POLISHI WAFFLE PAD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH
BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER
BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart