Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE

Add your review

L1,300

P965 WASH PRIMER READY FOR USE

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE Astar transparent 1K i gatshëm për përdorim për pastrimin e sipërfaqeve të galvanizuara prej alumini, çeliku dhe zingu.
Përdoret lehtë dhe nuk ka nevojë për hollues. Nuk përmban kromat.

L1,300

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE

ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE Astar transparent 1K i gatshëm për përdorim për pastrimin e sipërfaqeve të galvanizuara prej alumini, çeliku dhe zingu.
Përdoret lehtë dhe nuk ka nevojë për hollues. Nuk përmban kromat.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I SHPEJTË H735 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTISILIKON NORMAL 770 DEGREASER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE
ASTAR P965 WASH PRIMER READY FOR USE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart