Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SILIKON BODY PU 944 SEALANT

Add your review

L900

BODY PU 944 SEALANT

Shtresë Hybrid PU me qëndrueshmëri ndaj punimeve mekanike dhe rezistence ndaj rrezeve UV. Ajo ka ngjitje në të gjitha siperfaqet metalike, plastike, polikarbon, prej druri, qelqi, betoni dhe qeramike. Nuk ka përmbajtje izocianat, silikon ose PVC dhe nuk polimerizohet pas përdorimit të parë.

L900

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SILIKON BODY PU 944 SEALANT

SILIKON BODY PU 944 SEALANT Shtresë Hybrid PU me qëndrueshmëri ndaj punimeve mekanike dhe rezistence ndaj rrezeve UV. Ajo ka ngjitje në të gjitha siperfaqet metalike, plastike, polikarbon, prej druri, qelqi, betoni dhe qeramike. Nuk ka përmbajtje izocianat, silikon ose PVC dhe nuk polimerizohet pas përdorimit të parë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILIKON BODY PU 944 SEALANT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT I SHPEJTË H735 HARDENER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT NXEHTËSIE HEAT SUPER PAINT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P307 4:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ANTI SILIKON 804

ANTI SILIKON 804

Sold by HB BODY
L750
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR
SILIKON BODY PU 944 SEALANT
SILIKON BODY PU 944 SEALANT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart