Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1

Add your review

L1,800

C 494 CLEAR ULTRA HS 2:1

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1 Llak 2K akrilik 2:1 Ultra HS përdoret në trajtimet e plota ose të pjesshme të bojrave. Përdoret: me forcues ULTRA HS H 733
SLOW, H 734 NORMAL & H 735 FAST.

L1,800

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1 Llak 2K akrilik 2:1 Ultra HS përdoret në trajtimet e plota ose të pjesshme të bojrave. Përdoret: me forcues ULTRA HS H 733
SLOW, H 734 NORMAL & H 735 FAST.

C494 Clear Ultra HS 2: 1 është një shtresë e pastër kristalore dhe me shkëlqim të lartë. Për shkak të konstruksionit të tij të lartë, nivelimit të shkëlqyeshëm, forcimit të shpejtë dhe shkëlqimit të lartë, është i përshtatshëm për të gjitha rifinancimet e plota dhe të pjesshme (panel spoti) me cilësi të lartë. Mbulim superior dhe rezistencë e shkëlqyeshme mekanike dhe kimike e lartë. Përzihet në një raport 2: 1 me Ultra HS Hardeners H 733 SLOW / H 734 NORMAL / H 735 FAST. Përdorimi i H 735 Hardener Ultra HS Fast koha e shërimit zvogëlohet në 20 minuta në 60 ° C (140 ° F). Me H 734 Hardener Ultra HS NORMAL koha e shërimit është 30 minuta në 60 ° C (140 ° F).

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLEN PASTRIMI NITRO 767
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FONDO 980 1K PRIMER

FONDO 980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT
LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1
LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart