Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS

Add your review

L1,900

C495 4:1 CLEAR EXPRESS SEMIGLOSS

Llak me gjysëm shkëlqim. I mirë për riparime të vogla boje. Përzjehet me HARDENER 753 NORMAL në raportin 4:1.

L1,900

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS Llak me gjysëm shkëlqim. I mirë për riparime të vogla boje. Përzjehet me HARDENER 753 NORMAL në raportin 4:1.

C495 Clear Express Semi Gloss është një shtresë e pastër me cilësi të lartë e krijuar për të dhënë një përfundim perfekt për rifinancimet e pjesshme. Jep një sipërfaqe të satin të lëmuar dhe është e lehtë për tu trajtuar. Ka veti shumë të mira në rezistencën ndaj motit dhe kimikateve dhe po thahet shpejt. Përzihet në një raport prej 4: 1 me H 753 Hardener for Topcoats NORMAL.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FONDO 980 1K PRIMER

FONDO 980 1K PRIMER

Sold by HB BODY
L1,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK MAKINE 491 AUTO CLEAR HS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SHASIE CHASSIS COAT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DYLEN PASTRIMI NITRO 767
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart