Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT

Add your review

L700

BODY 940 SEALANT

Silikon shumë i mirë për xhamin e përparmë, falë rezistencës ndaj kushteve ekstreme të motit. Ngjit mirë pjesët e një paneli si dhe metale mbi sipërfaqe çimentike. Nuk thahet asnjëherë dhe nuk mund të lyhet nga sipër. Mund të përdoret lehtë me një pistoletë manuale ose pneumatike.

L700

Sold by
HB BODY
@ hbbody.al
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT

SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT Silikon shumë i mirë për xhamin e përparmë, falë rezistencës ndaj kushteve ekstreme të motit. Ngjit mirë pjesët e një paneli si dhe metale mbi sipërfaqe çimentike. Nuk thahet asnjëherë dhe nuk mund të lyhet nga sipër. Mund të përdoret lehtë me një pistoletë manuale ose pneumatike.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZIFTË 910 UNDERBODY
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAK MAKINE 491 AUTO CLEAR HS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT PËR ASTAR H725 HARDENER
SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT
SILIKON XHAMI BODY 940 SEALANT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart