Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak transparent poliuretani Bruck 410

L2,800L11,000

Rekomandohet të përdoret si llak mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

SKU: N/A

L2,800L11,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak transparent poliuretani Bruck 410

Llak transparent poliuretani Bruck 410

Llak transparent poliuretani dy komponentësh me 10% shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si llak mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30 ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak transparent poliuretani Bruck 410


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak transparent poliuretani Bruck 410”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë akrilike Isofarben W95

Bojë akrilike Isofarben W95

Sold by Bojra Tirana
L3,800L10,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PJATE PER FIKSIMIN E SFUNGJERIT TE LUCIDIMIT
PJATE PER FIKSIMIN E SFUNGJERIT TE LUCIDIMIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fibra për beton MAPEFIBRE ST 42
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Grafiato SMARTEC PREMIUM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Aditiv vonues për llaçin MAPETARD ES
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotrop MAPEGROUT SV T
Llak transparent poliuretani Bruck 410
Llak transparent poliuretani Bruck 410

L2,800L11,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart