Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS

Add your review

L25,500

LVR4 150 WPS

 • Kodi i produktit 36063-00006
 • Presioni maksimal (bar) 150
 • Shkalla e dërgesës l/h max 480
 • Fuqia e absorbuar (W) 2100
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 11.4
 • Dimensionet e produktit (cm) 36 x 39 h59/88​

L25,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS

Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS

Bojra Tirana: Çlironi fuqinë e zgjedhjes me pompen LAVOR LVR4 150 WPS me presion të lartë – Made in Italy

Bojra Tirana prezanton pompen me Presion të Lartë LAVOR LVR4 150 WPS, shoqëruesin tuaj të pastrimit të prodhuar në Itali që ofron shkathtësi të pashoqe dhe fuqi inteligjente pastrimi. Kjo makineri e fuqishme trajton me lehtësi pastrimin e shpeshtë të thellë të sipërfaqeve mesatare, ndërsa Sistemi i saj inovativ i Programit të Larjes (WPS) ju fuqizon të zgjidhni metodën e përsosur të pastrimit për çdo sipërfaqe. Përjetoni pastrim të thellë, kujdes optimal dhe kursim energjie – të gjitha në një mjet të jashtëzakonshëm.

Pastroni më inteligjent, jo vetëm më të vështirë: Avantazhi i LVR4 150 WPS

LVR4 150 WPS shkon përtej fuqisë së papërpunuar. Sistemi i tij revolucionar WPS përmban programe larëse të paracaktuara për makina, biçikleta, oborr spanjol, mobilje dhe më shumë. Thjesht zgjidhni programin dhe makina rregullon automatikisht presionin dhe dozën e detergjentit, duke siguruar rezultate optimale pastrimi duke mbrojtur sipërfaqet delikate. Thuaj lamtumirë supozimeve dhe përqafo pastrimin inteligjent që është edhe efektiv dhe i butë.

Por shkathtësia nuk ndalet këtu. LVR4 150 WPS vjen i pajisur me një gamë të gjerë aksesorësh, duke përfshirë një grykë me presion të lartë me Variojet, grykë turbo, sistem shkumë të rregullueshëm dhe pastrues oborrish. Trajtoni çdo detyrë pastrimi me saktësi, nga heqja e papastërtive kokëfortë në makina deri te heqja e butë e papastërtive nga mobiljet.

Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS Mjeshtëri italiane, e ndërtuar për të zgjatur: Investoni në cilësi

Përjetoni cilësinë superiore, sinonim i inxhinierisë italiane. LVR4 150 WPS krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë përdorimit të rregullt. Tre pistonët e tij dhe koka e pompës prej alumini sigurojnë performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme, ndërsa sistemi automatik i ndalimit shton një shtresë shtesë sigurie dhe komoditeti.

Pastroni me efikasitet, ruani mirë:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36063-00006)
 • Pastroni më zgjuar me WPS: zgjidhni programin e përsosur për çdo sipërfaqe, duke maksimizuar efektivitetin e pastrimit dhe duke mbrojtur materialet delikate
 • Pastrim i fuqishëm me 150 bar dhe shpejtësi shpërndarjeje uji 480 l/h
 • Aksesorë të gjithanshëm: hundë me presion të lartë me Variojet, hundë turbo, sistem shkumë të rregullueshëm dhe pastrues oborri për detyra të ndryshme pastrimi
 • Karakteristika të përshtatshme: hapësira e ruajtjes së aksesorëve, mbajtësja e kabllove, doreza e sipërme teleskopike dhe doreza dytësore për funksionim të rehatshëm
 • Programet WPS që kursejnë energji ju ndihmojnë të kurseni ujë dhe energji elektrike

Aksesorët e përfshirë:

 • Armë G19 me bashkim të shpejtë të integruar
 • Zorra 1/4 18MPA 8M
 • Lance S’12 pa kokë grykë
 • Koka e grykës së gjelbër D.1,2
 • Koka e hundës Variojet D.1.00
 • Koka e hundës Rotox D.1,025
 • Shtezë shkume e rregullueshme me rezervuar 0.9L
 • Lidhës i hyrjes së bashkimit të shpejtë me filtër të kontrollueshëm
 • Pastrues i oborrit L25 D.1,2

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj i vetëm për pajisjet e pastrimit premium dhe të gjithanshëm. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR LVR4 150 WPS nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, sistemin inovativ WPS, performancën e fuqishme, aksesorët e ndryshëm dhe veçoritë e përshtatshme, është mjeti i përsosur për të transformuar çdo projekt pastrimi në një udhëtim të zgjuar, efikas dhe të kënaqshëm drejt rezultateve të pastërta me gaz.

Mos prit më. Porosit LAVOR LVR4 150 WPS sot dhe lëre fuqinë inteligjente të pastrimit të bëjë magjinë e saj!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Biadeziv i dyanshëm për makina
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mikrocimento 2K per dyshem dhe mure
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Përforcues për përmirësimin e llaçeve
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE AJRI PER GOZHDE ACN18641
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
KIT LUCIDIMI PER FENERE MAKINE
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart